بستن

شیوه های ارسال

ارسال سفارشات به چند گونه انجام خواهد شد که در زیر به توضیح آنها میپردازیم:

ارسال در داخل شهر تهران

ارسال رایگان توسط پیک ویوراد:

سفارشهایی که مبلغ آنها از سیصد هزار تومان(۳۰۰،۰۰۰ تومان) بالاتر باشد، با انتخاب گزینه ی “ارسال رایگان” به صورت رایگان ارسال خواهد شد. و در صورتی که رقم فاکتور پایین تر از رقم مذکور باشد، سفارش توسط پیک موتوری یا تیپاکس و چاپار ارسال شده که مشمول هزینه خواهد بود.

ارسال توسط پیک موتوری:

در این روش بعد از آماده شدن سفارش، پس از هماهنگی تلفنی که با مشتری انجام میشود، سفارش توسط پیک موتوری به آدرس تحویل گیرنده ارسال خواهد شد.

 

ارسال به خارج از شهر تهران

از آنجایی که دفتر فروش و انبار ویوراد در شهر تهران قرار دارند، بنا بر این ارسال سفارش به شهر های به جز تهران، توسط شرکت کالارسان چاپار یا باربری انجام خواهد پذیرفت.

 

ارسال توسط چاپار:

چنانچه در شهر مشتری، چاپار نماینده ای داشته باشد، بسته درب آدرس تحویل گیرنده تحویل مشتری داده خواهد شد و هزینه ی حمل، در محل تحویل به مامور چاپار پرداخت خواهد شد. هزینه حمل در این روش عموما در حدود ۱۵ هزار تومان میباشد که این هزینه توسط شرکت چاپار تعیین و اخذ میگردد.

 

ارسال توسط باربری:

در صورتی که مشتری سفارش خود را به صورت کارتنی ثبت نمایید (تعداد در کارتن برای هر محصول در جدولی در پایین توضیحات محصول درج شده است) جهت کاهش هزینه ی حمل و نقل، سفارش قابلیت ارسال توسط باربری را خواهد داشت.